Pracownia projektowo – badawcza FIELDLAB

Oferuje współpracę w zakresie realizacji projektów jak i badań inżynierskich. Nasza działalność opiera się na doświadczeniach w branży geotechnicznej, przemysłowej i mostowej.

Łącząc doświadczenia inżynierów budownictwa różnych specjalizacji oferujemy wykonywanie usług na najwyższym inżynierskim poziomie.  Zapewniamy kadrę posiadającą uprawnienia w zakresie realizowanych prac.

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług jednostka FieldLab współpracuje z jednostkami naukowymi. W celu podwyższenia jakości świadczonych usług jednostka FieldLab wdraża system zarządzania laboratorium zgodny z normą ISO 17025. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju.

Nasza firma działa od początku 2015 roku i do tej pory współpracowaliśmy z takimi gigantami jak Orlen czy Skanska. Nasze doświadczenie w współpracy z wieloma partnerami przyczynia się do wieloletniej współpracy i zaufaniu.

INFORMACJE PRZEDSIĘBIOSTWA
FieldLab Mateusz Hypki
Siedziba | 41-923 Bytom ul. Hutnicza 9
NIP | 6452439513
REGON | 360755366
Badania i pomiary

Zapraszamy do współpracy. Wyślij do nas kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania na temat naszej pracy i zamierzają zacząć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na  każde pytanie.

Podawanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat przeczytacie Państwo w Polityce Prywatności naszej strony

    Nasi klienci i partnerzy